Yaşam

Salih Bademci: Çağatay Ulusoy’la sürekli yemek konuşuyoruz

Kanal D’de yayınlanan ‘Dilek Taşı’ dizisinde başrol oynayan oyuncu Salih Bademci, Defne Samyeli’nin YouTube programına konuk oldu. Bademci, birlikte rol aldığı Çağatay Ulusoy’u anlattı.

Bademci, “Çağatay Ulusoy’la işler nasıl?” “Çağatay’la çalışmak çok güzel. Onunla çalışmanın tek kötü yanı sürekli yemek konuşmamız. Ben de onun gibiyim ve birbirimizi heyecanlandırıyoruz. Öğle yemeğinde ne yiyeceğimizi hep soruyoruz. , yemekte ne var, et dükkanı var mı, oraya gidelim mi?” Çağatay iyi bir adam. “Onun bir tadı var. Kendisi yapıp yiyor” diye yanıtladı.

Bu sözler üzerine Defne Samyeli, “Çağatay denilince aklıma yemekli bir anı geldi.” Samyeli, “Sahneye çıkacağım. Kulis olarak kullandığımız ofis benzeri bir yerdeyiz. Ortak arkadaşlarımız da var. Sanırım yakında Çağatay da arkadaşlarıyla birlikte beni izleyecek. Önlerinde sushi var.” dünyanın eti ve suşisi. Ben de kenarda kebap yiyorum. ‘Sahnedesin. Çıkmadan önce bu kadar mı yiyorsun?’ diyor. ” O sordu. “Yanında bir kebapçı vardı.” (KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

haberakcaabat.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu