Haber

AK Partili İnan, eşi ve çocuğuyla oyunu kullandı

AK Partili İnan, eşi ve çocuğuyla oyunu kullandı

AK Parti İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan:

“Büyük ve Güçlü Türkiye’nin ilerleyişine dair çok güçlü bir açıklama olacak”

İZMİR – AK Parti İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, 2. Cumhurbaşkanlığı Seçimi için eşi ve oğluyla sandık başına gitti. Oy verme işleminin ardından açıklama yapan İnan, tüm vatandaşları sandığa davet etti.

14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde AK Parti İzmir 2. Bölge’den milletvekili olmaya hak kazanan ve geçtiğimiz günlerde görevine başlayan Eyyüp Kadir İnan, Cumhurbaşkanlığı 2. Tip Seçimi için oy kullandı. Eşi Büşra İnan ve 4 yaşındaki oğlu Akif Burak İnan ile Bayraklı ilçesindeki Cemal Gürsel İlkokulu’nda sandık başına giden İnan, oylamanın ardından basına açıklama yaptı.

“Büyük ve Güçlü Türkiye’nin ilerlemesi için çok güçlü bir mesaj olacak”

Tüm vatandaşları sandığa davet eden AK Parti İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, “Cumhurbaşkanlığı Sistemi ile birlikte demokrasi tarihimizde ikinci tip ilk kez yaşandı. Bugün inşallah büyük bir yolun ilerleyişi için çok güçlü bir mesaj olur. ve Güçlü Türkiye Tüm genç arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum, “Vatandaşlarımızı sandığa davet etmek istiyorum. Nitekim 60 günlük bir süreçte değerli bir seçim kampanyası yürüttük. Artık seçim gündemini sonlandırıyoruz. Ülkemize, milletimize ve bölgemize hayırlı olsun. Gençlerimize ve demokrasimize hayırlı olsun” dedi.

kozluk-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu