Yaşam

Kirk Scroggs’tan yepyeni çizgi roman: The Swamp Kid’s Secret Notebook

ensonhaber.com

Kitap okumayı havalı bulan ve ne okuyacağını seçen ilk gençliğin kütüphanesi Dinosaur Genç, Swamp Kid’s Hidden Book ile DC evreninden birbirinden güzel çizgi romanları okurlarla buluşturmaya devam ediyor.

Kirk Scroggs’un yarı bitki yarı insan Russell’ın ortaokul maceralarını yazıp resimlediği Bataklık Çocuğunun Gizli Defteri, genç okuyucuları hem günlük tutmaya hem de çizimlerle kendini ifade etmeye teşvik ediyor. The Swamp Kid’s Secret Notebook’u okuduktan sonra ortaokula bir daha eskisi gibi bakamayacaksınız.

Ayrıntı Yayınları’nın gençlik kitaplarının ilk markası olan Dinozor Genç’in DC serisi, Superman, Batman, Wonderwoman, Muhteşem Kahraman Kızlar, Kara Kanarya gibi çizgi roman ve DC Comics kahramanları tarafından takip edilerek geniş bir okuyucu kitlesi tarafından seviliyor.

kahramanca maceralar

Yetişkin olarak tanıdığımız kahramanların çocukluklarına, ergenlik sorunlarına, dostluk bağlarına, hayat meselelerine, okul problemlerine ve ekolojik meselelere yer veren DC serisi kitaplarda bir yandan da kahramanca maceralar hız kesmeden devam ediyor.

Kaliteli çizgi romanlar

Cinsiyetçilik ve şiddet unsurları içermeyen, eğlenceli çizimleriyle yumuşak, renkli ve gündelik hayat konularını işleyen Dinozor Genç logolu DC serisi, raflardaki diğer DC kitaplarından farklı olarak bu alandaki değerli bir ihtiyacı karşılıyor. sunduğu kaliteli çizgi roman.

Yazarın kapsamlı kataloğu

Yazar ve çizer Kirk Scroggs’un Swamp Kid’s Implicit Notebook ile yoluna devam eden seride ayrıca Dear Justice League, Wonderful Hero Girls – Metropolis High and Power Outage, Superman from Smallville, Black Canary-Flam, The Great Sons Pole Shield Project yer alıyor. , Diana: Amazonların Prensesi, Batman Atılımı, Teen Titans Go! Parti parti! ve Pizza Dome’a ​​hoş geldiniz.

Kitap sayfası için iletişim:

[email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu