Haber

Gölcük Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi İnşaatı Tamamlandı

Gölcük Belediyesi tarafından 5 bin m2’lik alanda hayata geçirilen Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi çok yakında siz değerli dostların hizmetine sunulacak.

Gölcük Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi kısa süre içerisinde siz değerli dostların kullanımına açılmaya hazırlanıyor. İhsaniye Stat Caddesi üzerinde 5 bin m2 alan üzerinde yer alan projede; klinik, yemekhane binaları, otopark ve köpek kulübeleri tamamlandı. Çevreyi düzenlemeye devam eden proje; Kliniklerde kullanılmak üzere kurum içi ekipman ve cihazların temini ile tamamen hazır olacaktır.

PROJEDE NELER VAR?

Gölcük’teki sokak hayvanlarının ihtiyaçlarının karşılanacağı projede; Sokak hayvanları için klinik binası, kedi ve köpekler için sahiplendirme ve tedavi alanları, kafeterya, oturma alanları, çocuk oyun parkı, yapay gölet ve ağaçlandırma alanları bulunacak.

SOKAK HAYVANLARININ HER İHTİYACINI KARŞILAYAN TESİS

Can dostlarının ihtiyaçlarını karşılayacak merkezin yakın zamanda hizmete açılacağını söyleyen Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Gölcük Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’nde; Hasta ve yaralı sokak hayvanları için tedavi ve kısırlaştırma işlemleri yapılacak. Saldırganlık gösteren sokak hayvanları da merkezimizde rehabilite edilecektir. Kedi ve köpek sahiplenmek isteyen hemşerilerimize de yardımcı olacağız. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Tahir Büyükakın’a ve emeği geçenlere teşekkür ediyor, ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

gevashaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu