Yaşam

Black Mirror 6. Sezon Yayınlandı: İşte İzleyicilerden ve Eleştirmenlerden Yeni Sezona İlk Tepkiler

2011 yılında yayınlanmaya başlayan ve teknolojinin hayatımızda yaratabileceği olumsuz etkileri “Gerçekten” diyerek aktaran, Siyah ayna , altıncı sezonuyla yeniden ekranlarda yerini aldı. Dizinin son bölümünü izleyenler de yorumlarını paylaşmaya başladı.

Şimdiye kadar yayınlanan birçok bölümüyle olumlu yorumlar almayı başaran dizi, yorumlara bakılırsa son döneminde yetersiz kalmıştı. Seyirci ve eleştirmenlere izin verin Black Mirror 6. dönem yorumlarıgörelim.

Black Mirror 6. sezondan yansımalar:

“Her hikaye mükemmel değildir, ancak her biri ahlaki ikilemler yaratmaya ve uyarıcı hikayeler sağlamaya yetecek kadar içerir. Oyunculuk baştan sona harika ve içeriğin çeşitliliği onu ilgi çekici ve heyecanlı kılıyor.”

“Bu sezon, orijinal Black Mirror teknoloji yeteneğinden yararlanmaya çalışırken, beş bölümden hiçbiri 2020 ve sonrasında gördüğümüz dehşeti artırmıyor ve ayrıca dizinin kendisi için belirlediği yüksek standardı karşılayamıyor.”

“Bir zamanlar televizyondaki en cüretkar, ileri görüşlü program şimdi biraz daha az dokunaklı, biraz daha az gerekli geliyor.”

Sezonun Rotten Tomatoes sayfasında da bu görüntü özetlenmiş…

ilichaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu